Pochłaniacz Lash

Dostępność: Kup Teraz
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 900,00 zł 1900.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zapomnij o alergiach, podrażnieniach błon śluzowych i ciągłym kichaniu. Kolektor toksycznych oparów SheMax-Lash zapobiega parowaniu kleju, oczyszcza powietrze oraz zapobiega powstawaniu przewlekłych alergii na częsty kontakt z agresywnymi zapachami podczas parowania. Twoje zdrowie jest kluczem do udanej kariery!

Pierwszy zbieracz toksycznych oparów dla stylistów przedłużania rzęs  pod nazwą „SheMax-Lash”.

Fabryka „Firma Shemax” już od roku rozwija nowy kierunek, przeprowadziła ankietę wśród stylistów i dowiedziała się, że co trzeci stylista pracujący w tej dziedzinie cierpi na alergie. Przedłużając rzęsy,  wdycha opary z kleju, a przy częstej i długotrwałej pracy rozwijają się alergie. 

 

Jak działa SheMax Lash:

Pochłaniacz  powinien być zainstalowany jak najbliżej produktu o silnym zapachu. Zalecamy zainstalowanie kleju i akrylu na metalowej osłonie na samej górze kolektora. Po włączeniu urządzenia efekt jest natychmiast słyszalny. Pochłaniacz najpierw łapie powietrze przez górną część obudowy, następnie strumień powietrza równomiernie przechodzi przez specjalny filtr z wypełnieniem węglowym w postaci plastrów miodu, gdzie jest pochłaniany i eliminuje szkodliwe toksyczne opary.

 

Funkcje:

Główną zaletą jest wysokiej jakości, indywidualny projekt filtra adsorpcyjnego. Filtr oparty jest na węglu, który jest doskonałym sorbentem w walce z oparami. Układ węgla w filtrze ma postać plastra miodu. Ta złożona konstrukcja została specjalnie dobrana tak, aby powietrze równomiernie przechodziło przez rozchodnik przez każdy pojedynczy plaster miodu. Podstawą filtra jest węgiel aktywny, który jest kruszony wewnątrz plastra miodu. Zapewnia to, że jest zawsze równomiernie rozłożony wewnątrz i zapewnia równomierne czyszczenie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl